O nás

Jsme výrobci konstrukcí světově unikátních rozkládacích návěsů. Stavíme a upravujeme speciální návěsy na míru přesně dle přání zákazníka.

Celoročně provozujeme a pronajímáme originální MKR Mobilbar, kdy pouhá hodina stačí k tomu, aby se nenápadně vyhlížející návěs proměnil v luxusní plně vybavený krytý prostor pro sto lidí. Prakticky kdekoli, i na zelené louce, vznikne sto deset čtverečních metrů vnitřní plochy. Je jen na Vás, jak Mobilbar využijete. Okouzlete své hosty při cateringu, reklamních či předváděcích akcích, výstavách nebo hudebních festivalech. Pevná konstrukce umožňuje proměnit mobilní bar v regulérní diskotéku. Prostory jsou plně vybaveny, takže ihned po rozložení stačí jen napojit vodu, elektřinu a celý bar s pípou, myčkou, ledničkou a především s hudební a světelnou aparaturou je připraven k použití. Díky topení a klimatizaci Vám bude příjemně v jakémkoli ročním období.

Jako konstruktéři mobilního baru se soustředíme na další výrobu speciálních návěsů na přepravu manipulační techniky. Specializujeme se na přestavby návěsů a výrobu nástaveb přesně dle přání zákazníka a poskytujeme i kompletní servis.

V naší autolakovně provádíme veškeré opravy karosérií a nejrůznější lakýrnické a klempířské práce. Zajistíme kompletní odstranění materiální škody po havárii Vašeho vozu. O nic se nemusíte starat. A pozor, provádíme také kompletní renovace veteránů!

U nás dbáme na individuální, precizní a profesionální přístup. V našem ekologickém provozu využíváme moderní technologie, neustále inovujeme výrobní procesy a klademe důraz na kvalitně odvedené služby.


RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o